12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa

Pakiet wyszczuplający

Cena: 990 zł Oszczędzasz: 110 zł
Pakiet składa się z:

Masaże wyszczuplające mają to do siebie, że stosowane systematycznie i powtarzalnie przynoszą oczekiwane rezultaty. Po pojedynczym zabiegu z pewnością zauważysz pewne zmiany, jednak jego pełny potencjał odkryjesz dopiero decydując się na serię masaży, jaką zawiera Pakiet wyszczuplający i modelujący sylwetkę.

Elementy jogi pasywnej, zaawansowane techniki uciskowe i przede wszystkim intensywne, miejscowe rozgrzewanie ciała to jedne z podstawowych elementów masażu wyszczuplającego, które pobudzą Twój organizm do intensywnej pracy nad poprawą wyglądu. Forma wykonywania masażu sprawia bowiem, że Twój metabolizm przyspiesza, przez co wszelkie toksyny, podskórna woda i tkanka tłuszczowa są łatwiej usuwane z organizmu.
Pierwsze dwie sesje tego wyszczuplającego zabiegu mają właśnie to na celu – rozbić złogi tkanki tłuszczowej, poprawić jej ukrwienie i usunąć nadmiar podskórnej wody. Każdy kolejny masaż nastawiony jest już na modelowanie sylwetki. Zauważysz dzięki temu, że cellulit znika, a skóra staje się jędrniejsza.
To, co warto dodatkowo wiedzieć o masażu wyszczuplającym to fakt, że jest zabiegiem częściowym ciała. Oznacza to, że możesz wybrać, na których partiach masażystka powinna się skupić. Wystarczy, że wspomnisz przed masażem, na którym elemencie ciała zależy Ci najbardziej, niezależnie, czy to ramiona, brzuch, uda czy pośladki.
Zabieg wykonujemy przy użyciu kremów i olejków o właściwościach rozgrzewających. Przez cały ten proces będziesz znajdować się w pozycji leżącej, a przed masażem wręczymy Ci jednorazową hipoalergiczną bieliznę.

Pakiet wyszczuplający i modelujący sylwetkę polecamy wszystkim osobom chcącym poprawić swój wygląd, niezależnie od płci czy wieku. Jest to świetny sposób np. na początek planowanej aktywności fizycznej, której celem będzie zrzucenie dodatkowych kilogramów. Osoby, które już zaczęły ćwiczyć, z pewnością zauważą, że masaż wyszczuplający jest dobrym sposobem na uzupełnienie planu treningowego.

Ten i wszystkie inne pakiety dostępne są od ręki w naszych salonach w centrum, na Saskiej Kępie i Mokotowie. Możesz je nabyć również w naszym sklepie internetowym – www.masaztajski.net

Pakiet ten zawiera serię masaży wyszczuplających z wykorzystaniem specjalnych rozgrzewających olejków, które wspomagają ich działanie. Zwiększony przepływ krwi powoduje przyśpieszenie przemiany materii i działa odtruwająco na organizm. Intensywny masaż, choć jest dość bolesny, skutecznie usuwa zalegające złogi tłuszczowe, cellulit, wodę podskórną i inne odkładające się substancje. Elementy jogi pasywnej, intensywnego miejscowego rozgrzewania i zaawansowane techniki uciskowe dają widoczny efekt działania, co sprawia, że masaż wyszczuplający jest coraz popularniejszą metodą na pozbycie się niedoskonałości.

Facebook Instagram Trip Advisor Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl