12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa

Pakiet sportowy

Cena: 849 zł Oszczędzasz: 111 zł
Pakiet składa się z:

Pakiet sportowy stworzyliśmy z myślą o osobach kochających aktywnym trybem życia. Masaże, które wchodzą w skład pakietu są dostosowane zarówno do osób, które ćwiczą na co dzień z większą lub mniejszą intensywnością, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają. Uniwersalność tego pakietu wynika z doboru masaży i ich właściwości.

Masaż sportowy jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które dopiero planują zacząć regularną aktywność fizyczną ponieważ może posłużyć jako element przygotowujący do nadchodzących treningów. Sesje masażu rozruszają i uelastycznią zastane ciało, dzięki temu zaczynając ćwiczenia na nowo nie narażasz się tak bardzo na kontuzje, które mogą wystąpić.


Osoby natomiast, które ćwiczą regularnie z pewnością docenią takie właściwości masażu jak: redukcja bólu zmęczonych mięśni, przyspieszona regeneracja czy sprawniejszy metabolizm.

Tradycyjny masaż tajski, który również wchodzi w skład pakietu świetnie uzupełnia sportowe zabiegi. Składa się on m.in z licznych technik jogi pasywnej, która rozciągnie Twoje ścięgna i mięśnie, co przy regularnym wysiłku fizycznym jest bardzo istotne, szczególnie przy treningu stricte siłowym czy sportach walki. Po skończonych ćwiczeniach nie zawsze mamy czas i energię na stretching, a klasyczny masaż tajski w tym przypadku zrobi to za Ciebie wprowadzając Cię w stan głębokiego odprężenia. Po masażu natychmiast poczujesz przypływ pozytywnej energii.

Pakiet sportowy to również świetny pomysł na prezent. Jeśli w Twoim otoczeniu masz osoby, które regularnie ćwiczą bądź wiesz, że mają plany zacząć, taki podarunek będzie idealnie trafionym prezentem lub świetnym sposobem mobilizacji do podjęcia treningów.

Pakiet Sportowy oraz wszystkie pozostałe pakiety masaży możesz nabyć od ręki we wszystkich naszych salonach w Warszawie oraz Krakowie oraz w internecie. Na stronie  naszego sklepu internetowego www.masaztajski.net znajdziesz naszą pełną ofertę oraz liczne promocje.

Pakiet sportowy skierowany jest dla osób, którzy lubią spędzać czas w bardzo aktywny sposób. Jednak intensywny trening lub brak odpowiedniego przygotowania organizmu do uprawiania sportu powoduje nadwyrężenia mięśni i ścięgien, ich bóle i mikrouszkodzenia, zmiany przeciążeniowe oraz w efekcie obniżenie sprawności organizmu. Silna dwugodzinna wersja masażu tajskiego na zmianę z 2-godzinnym uciskowym masażem energetyzującym pozwoli na przyśpieszenie regeneracji mięśni, ścięgien i stawów oraz da zastrzyk energii przed kolejnymi sportowymi wyzwaniami.

Facebook Instagram Trip Advisor Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl