12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa

Masaż odchudzający

Masaż wyszczuplający, z którego możesz skorzystać w naszej sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących połączenia efektów charakterystycznych dla zabiegów spa spotykanych w Europie i wyjątkowego klimatu panującego w dalekich rejonach Azji. Zabieg niesie ze sobą liczne korzyści wynikające z użycia starożytnych tajskich technik masażu, a podstawowym jego celem jest widoczne wyszczuplenie Twojej sylwetki, które możesz zaobserwować już nawet po drugiej sesji.


Masaż zwiększy przepływ krwi w miejscach, na których najbardziej Ci zależy. Większy przepływ krwi oznacza szybszy metabolizm, co bezpośrednio przekłada się na lepsze spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki takiej stymulacji organizmu zauważysz stopniowe znikanie cellulitu. Jednocześnie, kiedy razem ze złogami tłuszczu i podskórnej wody z Twojego ciała usuwane będą nagromadzone wcześniej toksyny zaczniesz czuć się lekko jak nigdy dotąd.

Cennik

Czas trwania: 60 min. 90 min.
Koszt: 180 zł 220 zł

Galeria zdjęć

Technika i rodzaj masażu

Masaż jest zabiegiem częściowym. Oznacza to że to Ty decydujesz, na których partiach Twojego ciała ma być skupiona cała uwaga masażystki podczas każdej sesji. Klienci naszych salonów masażu najczęściej wybierają obszar ud, brzucha bądź pośladków.
Każda z masowanych partii nacierana jest specjalnie do tego przygotowanymi tajskimi kosmetykami na bazie maści i olejków, które wmasowane odpowiednio w Twoje ciało rozgrzewają skórę powodując większy przepływ krwi. Następnie masażystka przechodzi do naprzemiennego rozmasowywania i oklepywania wybranych miejsc rozbijając zalegający pod skórą tłuszcz.


Powyższy efekt rozbicia złogów tłuszczowych jest priorytetem przy pierwszych dwóch sesjach masażu i to zauważysz najszybciej. Przekłada się to na szybszy metabolizm i zwiększone tempo przemiany materii. Kolejna sesje pozwolą szybko osiągnąć docelowe efekty wyszczuplenia sylwetki w wybranych przez Ciebie miejscach.

Zabieg jakim jest masaż wyszczuplający ma dość intensywny charakter, wykorzystywane techniki wymagają silnego ucisku niektórych miejsc, jednak jego zadziwiające działanie poprawiające Twój wygląd, również głęboko relaksuje rekompensując w pełni momenty ewentualnego dyskomfortu.

Czego sie spodziewać

Zabieg jest masażem z koncentracją na wybranych przez Ciebie partiach ciała. Jeśli więc zależy Ci bardziej na wyszczupleniu na przykład brzucha, wystarczy że zasygnalizujesz to przed masażem. Nasze wykwalifikowane tajskie masażystki wykorzystują do masażu wyszczuplającego olejki o zbawiennym wpływie na Twoją skórę. Poza samym jej odżywianiem mają one bardzo duży wpływ na ujędrnianie i wygładzanie skóry, które również zaobserwujesz korzystając z sesji masażu wyszczuplającego.

Dbając o Twój komfort przed masażem wręczymy Ci jednorazową bieliznę, w której, w pozycji leżącej wykonywany jest cały masaż.

Nie musisz specjalnie przygotowywać się przed wizytą, zadbaj jednak o odpowiednią ilość wolnego czasu.

Nasz tajski personel rekomenduje sesje o długości 90 minut, jednocześnie jest to najpopularniejszy wśród naszych klientów wariant czasowy. Jeśli masz mniej czasu, skutecznym i zdrowym rozwiązaniem będzie masaż 60 minutowy.
Krótszy wariant czasowy to także świetna okazja do łączenia ze sobą kilku rodzajów zabiegów. Na Twoje życzenie masaż wyszczuplający możemy połączyć np. z tajskim rytuałem na twarz, dzięki czemu poczujesz się jak w spa na drugim końcu świata.

Wiedza w pigułce

Zabieg częściowy – koncentracja dotyczy wybranych części ciała. Najczęściej są to: uda, brzuch czy pośladki. Cały proces odbywa się przy użyciu kremów i olejków rozgrzewających, wykonywany w pozycji leżącej, w bieliźnie jednorazowej. Podczas tego zabiegu stosowane są olejki o wyjątkowym działaniu, które powodują miejscowe zwiększenie temperatury skóry. Naprzemiennie następuje intensywne rozmasowywanie oraz oklepywanie wybranego miejsca, powodując zwiększenie miejscowego metabolizmu i redukcję komórek tkanki tłuszczowej. Dla osób z problemami żylnymi zalecamy użycia innych kremów, które nie rozgrzewają skóry, a są doskonałym uzupełnieniem dla techniki masażu wyszczuplającego.

Zabieg ten, aby dać spodziewane efekty wymaga kilkakrotnego powtórzenia – pierwsze dwa zabiegi skupione są tylko i wyłącznie na „porozbijaniu” złogów tłuszczowych, ułatwiając pracę metaboliczną organizmu, natomiast następne masaże już powodują właściwe wyszczuplenie. Warto pamiętać, iż jest to zabieg intensywny, ale równie skuteczny w swoim działaniu.

Działanie masażu

-redukcja tkanki tłuszczowej
-usunięcie cellulitu
-zmniejszenie rozstępów 
-ogólne ujędrnienie skóry
-zwiększony metabolizm
-usunięcie toksyn z organizmu

Facebook Instagram Trip Advisor Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl