12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa

Masaż pleców, ramion i głowy

Masaż pleców, którego można doświadczyć w salonach masażu ThaiSun, to idealna okazja do pozbycia się dolegliwości wynikających z siedzącego trybu życia. Jeśli dokuczają Ci bóle ramion, pleców lub karku, jest to zabieg dla Ciebie.

To właśnie ten masaż uwolni Cię od bolesnych napięć w mięśniach oraz charakterystycznych ucisków w okolicach kręgosłupa. Masaż pleców jest polecany wszystkim narażonym na codzienny stres oraz wysiłek. W tym przypadku główne obszary pracy terapeutów to górna część pleców, ramiona i głowa. Propozycja skierowana jest zarówno do osób, które mają doświadczenie z tajskim masażem, jak i do tych, którym jeszcze obcy jest relaks w tajskim wydaniu.

Cennik

Czas trwania: 30 min. 60 min. 90 min.
Koszt: 60 zł 100 zł 140 zł

Galeria zdjęć

Technika i rodzaj masażu

Ten rodzaj masażu wyróżnia się spośród pozostałych, ponieważ doświadczycie tu zarówno relaksujących technik masażu przy użyciu tajskich, rozgrzewających maści, jak i uciskowych elementów, charakterystycznych dla tradycyjnego tajskiego masażu, w którym olejki czy maści nie są potrzebne.

Zabieg odbywa się na leżąco na specjalnie przeznaczonej do tego macie.
Na samym początku masażystka rozluźnia nasze plecy, przygotowując je do kolejnych etapów masażu.
Następnie, już z użyciem specjalnych tajskich kosmetyków, zabieg skupia się na poszczególnych partiach mięśniowych pleców, z największym skupieniem się na ramionach i barkach. Często okazuje się, że ból odczuwany w jednym miejscu, wywoływany jest przez zupełnie inne partie ciała, z czego nie każdy zdaje sobie sprawę. Właśnie dlatego pod koniec, kiedy wszystkie główne elementy pleców są wystarczająco zregenerowane, uwaga masażysty lub masażystki przechodzi na przód ciała – klatkę piersiową, ramiona i ręce. Wydawać by się mogło, że wykracza to poza masaż pleców, jednak filozofia tajskiego masażu mówi o leczeniu przyczyn, a nie objawów, dlatego traktuje ciało jako całość.

Zabieg kończy się masażem głowy, który pomaga przy migrenach i korzystnie wpływa na koncentrację. Po masażu jesteśmy wypoczęci i zrelaksowani, a jednocześnie ból w mięśniach powoli ustępuje.

Biorąc pod uwagę charakterystykę oraz cel – relaksacja stresowych napięć – ten rodzaj masażu jest intensywny, co przy większych problemach można odczuwać jako dyskomfort. Zmierza to jednak ku uczuciu ulgi i odprężenia.

Na Państwa specjalne życzenie masaż może być odpowiednio dopasowywany do aktualnych potrzeb. Zachęcamy do rozmów z masażystkami, aby wiedziały dokładnie, na rozluźnieniu których partii zależy Wam najbardziej lub jaki rodzaj maści zastosować.

Czego sie spodziewać

Trafiając do dowolnego z naszych czterech salonów masz pewność, że wszystko, czego potrzebujesz, jest na miejscu. Nie musisz zabierać ze sobą ubrań na zmianę – na miejscu dostaniesz wygodny tajski strój do masażu, przypominający popularne kimona. Jeśli przed zabiegiem lub po nim chcesz wziąć prysznic, czeka na Ciebie w pełni wyposażona łazienka ze świeżymi ręcznikami.
Jedyne, czego potrzebujesz, to czas, który przeznaczysz na swój relaks i odprężenie.

Dbamy o to, żeby każdy masowany punkt został odpowiednio i profesjonalnie rozluźniony, przynosząc kojący efekt. Wieloletnie doświadczenie naszych masażystek i masażystów podpowiada, że godzina jest najbardziej optymalnym czasem.
Jeśli natomiast zależy Ci, żeby jak najszybciej, nawet podczas jednej sesji opanować poważniejsze urazy-zachęcamy do skorzystania z wiedzy naszych masażystek podczas klasycznego masażu tajskiego, który obejmuje całe ciało, ze wszystkimi przyczepami bolących mięśni.
Półgodzinna sesja w naszym salonie jest kompromisem pomiędzy ilością Twojego czasu, a zamierzonym efektem, pozwalającym w krótkim czasie osiągnąć spokój ciała i ducha.

Wiedza w pigułce

Zabieg ten jest przeznaczony przede wszystkim dla osób z dolegliwościami pracy stacjonarnej. Ma na celu wyeliminowanie zarówno przewlekłych, jak i pourazowych bólów różnych odcinków kręgosłupa. Oprócz działania na kręgosłup, znowi również ból, napięcia i ucisk odczuwany w okolicach karku, ramion i szyi. Polecany szczególnie osobom prowadzącym siedzący tryb życia oraz mocno zestresowanym. Rozluźnia napięte mięśnie pleców i pomaga uwolnić od bólu, nawet migrenowego.

Zabieg na górne części ciała – obejmuje w swoim działaniu głównie kręgosłup, kark, szyję oraz głowę. Wykonywany jest „na leżąco” na materacu przy użyciu tajskich, rozgrzewających maści zawierających mentol i kamforę. Masażystka używa swoich rąk i łokci, rozluźniając nagromadzone napięcia stresowe, które są najczęściej lokalizują się w okolicach karku i łopatek.

Masaż pleców dostępny również w wersji 30-minutowej. Jest to intensywny zabieg, jednak w efekcie przynosi długo oczekiwaną ulgę, odprężenie i relaksację mięśni

Efekty to między innymi: usunięcie przewlekłych bólów karku i szyi, zmniejszenie napięcia i bólu mięśni pleców, redukcja stresu, usunięcie bólów głowy, w tym migrenowych.

Działanie masażu

Nasi klienci najbardziej cenią sobie efekty w postaci:

-usunięcia napięć mięśniowych
-zlikwidowania stanów zapalnych mięśni
-stanu głębokiego relaksu
-poprawy koncentracji
-lepszego nastroju
-ogólnej regeneracji

Facebook Instagram Trip Advisor Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl