12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami, który oferujemy w naszej sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun, jest idealnym sposobem na relaks i odprężenie. Jego zbawienny wpływ na nastrój i ogólne funkcjonowanie organizmu zna wiele osób, nie każdy natomiast wie o dodatkowych efektach, jakie przynoszą stosowane do masażu olejki. Substancje w nich zawarte wnikają głęboko w skórę, odżywiają ją i regenerują.

Regularne oddawanie się błogiej przyjemności, jaką jest masaż gorącymi kamieniami, niesie pomoc przy problemach z układem krwionośnym, przyspiesza metabolizm i poprawia naszą ogólną sprawność psychofizyczną, wszystko dzięki głębokiemu odstresowaniu. Dalekowschodnie techniki tajskiego masażu mogą przynieść ulgę każdemu z nas, szczególnie osobom narażonym na stresujący tryb życia, problemy z przemianą materii czy narzekającym na bóle w kościach i mięśniach. Jeśli zatem potrzebujesz maksymalnego relaksu, wybierz masaż gorącymi kamieniami w dowolnym salonie masażu tajskiego ThaiSun.

Czego się spodziewać?

Opisywany zabieg jest masażem całego ciała z wykorzystywaniem autorskich olejków. Aby zapewnić Wam pełen komfort, przed masażem wręczamy hipoalergiczną jednorazową bieliznę, zatem nie ma potrzeby zabierania ze sobą dodatkowego ubioru bądź specjalnego przygotowywania się. W każdym salonie znajduje się również w pełni wyposażona łazienka i świeże ręczniki. Nie rekomendujemy jednak zmywania z siebie olejków od razu po zabiegu, gdyż jeszcze przez kilka następnych godzin uwalniają one swoje zbawienne dla Twojego ciała właściwości.

Naszym klientom oferujemy trzy warianty czasowe, w których można skorzystać z masażu: 60min, 90 min oraz 120min Rekomendowaną przez nas oraz najczęściej wybieraną długością jest masaż dziewięćdziesięciominutowy. W tym czasie świetne tajskie masażystki są w stanie w pełni skupić się na miejscach, które wymagają największej uwagi. Jeśli masz więcej czasu, zapraszamy na dwugodzinny wariant lub nawet dłuższy na specjalne życzenie. W przypadku, kiedy Twój czas jest ograniczony, podczas godzinnego zabiegu i tak na pewno uda Ci się odpłynąć i oderwać od codziennych problemów.

Cennik

Czas trwania: 60 min. 90 min. 120 min.
Koszt: 200 zł 250 zł 300 zł

Galeria zdjęć

Technika i rodzaj masażu

Przez cały czas trwania masażu znajdujemy się w pozycji leżącej. Początkowo masażystka wciera w ciało podgrzane olejki aromatyczne, po czym przechodzi do układania kamieni wzdłuż kręgosłupa, w odpowiednich odstępach, zgodnie z tradycyjną techniką. Kolejnym etapem, kiedy ciało jest już odpowiednio rozgrzane, jest sam masaż poszczególnych partii ciała, zaczynając od nóg i stóp, przechodząc coraz wyżej aż do zmiany pozycji. Po zmianie rytuał zaczyna się od nowa, w takiej samej kolejności. Z masażem gorącymi kamieniami nie wiąże się żadne ryzyko podrażnienia skóry, które potencjalnie mogłaby wywoływać temperatura bądź faktura kamieni, ponieważ one przygotowywane w specjalnym urządzeniu, ustawionym na zbalansowaną temperaturę. Sam bazalt natomiast, czyli minerał, z którego składają się kamienie, jest całkowicie gładki, co uniemożliwia wystąpienie jakichkolwiek niechcianych otarć bądź uszkodzeń skóry. Zatem jeśli słyszałeś o poparzeniach bądź podrażnieniach skóry wynikających z masażu kamieniami, możesz być pewien, że jest to plotka bądź masaż został nieodpowiednio wykonany, co nie zdarza się w sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun.

Czego sie spodziewać

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi to świetna forma relaksu w najzdrowszym wydaniu, z której może skorzystać każda osoba trafiająca do salonów sieci ThaiSun. Szczególnie polecamy ten zabieg osobom, które narzekają na kłopoty z krążeniem, chcą ujędrnić czy uelastycznić skórę, bądź przyspieszyć metabolizm. Dodatkowo warto wspomnieć, że masaż gorącymi kamieniami jest świetnym narzędziem do walki z cellulitem i nieestetyczną skórką pomarańczową, występującą na udach i pośladkach

Wiedza w pigułce

Masaż gorącymi kamieniami to wspaniały zabieg, relaksujący i uspokajający, który uwalnia od stresu oraz regeneruje ciało i siły witalne organizmu. Substancje aktywne zawarte w olejkach do masażu pod wpływem gorących kamieni bazaltowych głęboko wnikają w skórę, skutecznie ją odżywiając. Bazalt to ciemna zastygła lawa wulkaniczna, która bardzo dobrze utrzymuje ciepło, ale też wyjątkowo łatwo oddaje je ciału. Pozwala to odprężyć się, odzyskać wewnętrzną równowagę, rozluźnić mięśnie i pobudzić krążenie. Masaż ten redukuje stres, zmęczenie, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm oraz przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Działa również bardzo kojąco na zmysły. Zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów w Warszawie i Krakowie.

Zabieg obejmuje całe ciało, używane są do niego specjalne podgrzewane olejki i balsamy, a całość wykonywana jest w bieliźnie jednorazowej w pozycji leżącej.

Działanie masażu

-głębokie rozluźnienie i odprężenie

-stymulacja metabolizmu

-usunięcie napięcia i odstresowanie

-usprawnienie krążenia krwi

-ujędrnienie i uelastycznienie skóry

 

Wspaniały zabieg relaksujący i uspokajający, który uwalnia od stresu oraz regeneruje ciało i siły witalne organizmu. Substancje aktywne zawarte w olejkach do masażu pod wpływem gorących kamieni bazaltowych głęboko wnikają w skórę, skutecznie ją odnawiając. Bazalt to ciemna zastygła lawa wulkaniczna, która bardzo dobrze utrzymuje ciepło, ale też wyjątkowo łatwo oddaje je ciału. Pozwala to odprężyć się, odzyskać wewnętrzną równowagę, rozluźnić mięśnie, i pobudzić krążenie. Redukuje stres, zmęczenie, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Działa on również bardzo kojąco na zmysły i poprawia pracę narządów wewnętrznych. Zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów w Warszawie.

Zabieg na całe ciało z użyciem olejków i balsamów „na ciepło”, który jest wykonywany w bieliźnie jednorazowej. W jego trakcie stosowane są techniki masażu olejkowego oraz używane gładkie gorące kamienie bazaltowe, które umieszczane są w miejscach przepływu energii, wzdłuż linii sen. Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej.

Gorące kamienie bazaltowe podgrzewane są w specjalnie do tego przeznaczonych podgrzewaczach i nie powodują żadnych poparzeń podczas masażu.

 

Facebook Instagram Trip Advisor Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl