12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa

Karty podarunkowe ThaiSun | 2-2-2018

Karty podarunkowe ThaiSun to świetny sposób, żeby sprawić swoim bliskim przyjemność.
Niezależnie czy zbliżają się święta, za chwile walentynki czy może bliska Ci osoba ma urodziny – masaż w naszych salonach wręczony w formie kuponu podarunkowego jest przy każdej okazji trafionym pomysłem.

Masaż olejkiem kokosowym, gorącymi kamieniami czy może tradycyjny tajski – to tylko kilka z elementów naszej oferty, która z pewnością trafi w gusta obdarowanej przez Ciebie osoby.

Jak dobrać odpowiedni prezent?
Przy wyborze karty prezentowej warto kierować się kilkoma czynnikami. Są nimi między innymi tryb pracy obdarowanej osoby, wiek czy usposobienie. Osoby o dynamicznym charakterze na pewno zagustują w intensywnych masażach takich jak sportowy bądź w nieco łagodniejszy klasyczny tajski. Pracujący stacjonarnie natomiast często odczuwają ból pleców – masaż tej części ciała jest dla nich świetnym sposobem na pozbycie się dolegliwości i relaks. Karta podarunkowa jako prezent może być wręczona również w postaci pakietu masaży, które również posiadamy w naszej ofercie. Osoby, które zasługują na iście królewskie traktowanie z pewnością docenią zabieg spa – masaż królewski ThaiSun, który rozpoczyna się peelingiem i masażem twarzy a kończy refleksologią uprzedzoną masażem olejkami aromatycznymi.

Jeśli nie jesteś pewien, który masaż, bądź zabieg spa będzie najlepszy w naszej ofercie posiadamy również gift cardy w postaci kuponów kwotowych, dostępne w każdym z naszych salonów masażu tajskiego, bądź online. Osoba, której wręczysz taki voucher może samemu wybrać najlepiej dopasowany do swoich potrzeb masaż, a Ty masz pewność, że Twój bon podarunkowy jest trafionym prezentem.
Wszystkie te wyjątkowe pomysły na prezent oraz kwotowe karty podarunkowe znajdziesz w naszych salonach masażu tajskiego ThaiSun lub naszym sklepie internetowym Sklep ThaiSun, gdzie czeka na Ciebie pełna oferta naszych masaży, karnety oraz pakiety i liczne promocje.

Facebook Instagram Trip Advisor Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl