12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa

Karta stałego klienta | 3-2-2018

Karta stałego klienta

Bardzo cieszy nas fakt, że większość osób odwiedzających nasz salon zostaje z nami na dłużej i regularnie korzysta z sesji masażu jaki oferujemy. Biorąc pod uwagę ten fakt przygotowaliśmy dla Państwa program lojalnościowy – kartę stałego klienta w oparciu bardzo proste zasady – każdy szósty masaż jest darmowy.
Oznacza to, że po pięciu płatnych masażach, niezależnie w jakim salonie, możesz wybrać dowolny zabieg do kwoty jaką maksymalnie na masaż u nas wydałeś. Do wpisu na kartę stałego klienta kwalifikują się wszystkie masaże pełnopłatne, nie wliczają się natomiast karty podarunkowe. Natomiast kiedy trafisz do nas w czasie happy_hours możesz wybrać zniżkę 20% lub dodatkowy punkt w programie lojalnościowym.
Jak nasz program partnerski działa w praktyce?
Wyobraźmy sobie że osoba X przyszła do dowolnego z naszych salonów na cztery 60 minutowe masaże tajskie po 130zł każdy i jeden masaż gorącym olejkiem kokosowym o takiej samej długości i cenie 250zł. Przy takim założeniu kolejny, szósty masaż jest darmowy do kwoty 250zł. Jeśli masz ochotę na masaż, którego cena jest wyższa niż 250zł dopłacasz wyłącznie różnicę w cenie. Można zatem powiedzieć, że w tym przypadku nasz program lojalnościowy działa dokładnie jak karta rabatowa.
Jeśli zatem regularnie odwiedzasz nasz salon zapytaj na recepcji o kartę stałego klienta, wypisanie karty zajmuje mniej niż minutę, a Ty przy co szóstej wizycie możesz cieszyć się darmowym masażem.

Facebook Instagram Trip Advisor Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl