12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa

Oferta dla firm

ThaiSun posiada interesującą ofertę dla klienta biznesowego. Dotyczy to zarówno odbiorców indywidualnych jak i pakietów dla większych firm. W aktualnej ofercie znajdą Państwo:

Masaże w biurze

Cena: 100zł + koszt dojazdu + koszt masażu zgodnie z cennikiem

Nasze masażystki dojadą do siedziby Państwa firmy i na miejscu wykonają wybrany zabieg. Masaż w biurze jest wygodnym rozwiązaniem dla pracowników, którzy nie mogą pozwolić sobie na tracenie czasu na dojazdy, ale również posiada wiele właściwości sprzyjających wysokiej wydajności w pracy – działając odstresowująco, dając pozytywny zastrzyk energii, a przede wszystkim likwidując często spotykane dolegliwości pracy stacjonarnej.

Wieczory firmowe

Cena: zależna od ilości osób i wybranego pakietu

To spotkanie w kameralnym gronie podczas którego każdy z uczestników doświadcza dobrodziejstw masażu tajskiego. Wszyscy goście wieczorku mają okazję skosztować tradycyjnych tajskich potraw (podawanych na ciepło i zimno), wino z liczi, „Wishing cookies” i innych tradycyjnych atrakcji, które w połączeniu z aromatem tajskich olejków do masażu, orientalnej muzyki i nadają wieczorowi wyjątkowego klimatu Tajlandii i pozostawiają niezapomnianego wspomnienia. Dodatkowo wymiana doświadczeń po masażu zawsze zbliża uczestników i łagodzi zaszłe konflikty.

Pakiety motywacyjne

Cena: zgodna z cennikiem – zniżka zależna od ilości masaży

Elitarny charakter salonów Thai Sun powoduje, że oferowane przez nas zabiegi i masaże stanowią idealne uzupełnienie każdego rozbudowanego systemu motywacyjnego. Wyjątkowa forma pokazania wdzięczności połączona z energetyzującymi właściwościami masażu tajskiego jest gwarancją wysokiej motywacji do dalszej pracy. W tym zakresie zaufało nam już liczne grono zarówno mniejszych jak i dużych firm (m.in. Telekomunikacja Polska S.A., Colgate-Palmolive, TVN itd.).

Prezenty dla klientów VIP

Cena: do ustalenia

Thai Sun posiada również specjalną ofertę voucherów podarunkowych, które są idealnym prezentem dla każdego klienta VIP. Z doświadczenia i opinii naszych dotychczasowych klientów wiemy, że taka forma prezentu jest znacznie skuteczniejsza niż kolejna spinka do krawatu.

Zewnętrzne imprezy integracyjne:

Cena: do ustalenia

Forma promocji, która stosunkowo niedawno zaistniała w wachlarzu możliwości oferowanych przez agencje eventowe, bądź bezpośrednio przez firmy w organizowanych przez siebie wydarzeniach. Dzięki temu, iż ThaiSun jest największą siecią salonów masażu tajskiego w Polsce, istnieje możliwość wykonywania masaży tajskich na imprezie firmowej nawet przez 10 masażystek jednocześnie. To unikalna atrakcja z której tylko w zeszłym roku skorzystały m.in. takie firmy jak LG Poland, Mostostal czy PGE. Efekty były imponujące, a kolejki chętnych do masaży w każdym momencie duże. Jeśli chcą Państwo zorganizować niezapomniany event, który będzie wspominany przez uczestników jeszcze na długi czas po zakończeniu, ThaiSun gwarantuje dobry efekt.

Wszystkich chętnych do nawiązania współpracy prosimy o wysłanie maila z ofertą na adres:
marketing@thaisun.pl

Facebook Instagram Trip Advisor Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl