12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa

Masaż odchudzający

Intensywny zabieg, który ma na celu pobudzenie miejscowego metabolizmu organizmu. Zwiększony przepływ krwi przyspiesza przemianę materii oraz odtruwa organizm, usuwa cellulit oraz zalegające złogi wody i tłuszczu. Olejki te mają również działanie ujędrniające i wygładzające skórę. Masaż odchudzający daje najlepsze rezultaty w połączeniu z dietą oraz aktywnością fizyczną. Efekty zauważalne są już po pierwszych dwóch sesjach. Zachęcamy więc do skorzystania z tej usługi w jednym z naszych salonów w Warszawie.

Cennik

Czas trwania: 60 min. 90 min.
Koszt: 180 zł 220 zł

Galeria zdjęć

Technika i rodzaj masażu

Zabieg częściowy – koncentracja dotyczy wybranych części ciała. Najczęściej są to: uda, brzuch czy pośladki. Cały proces odbywa się przy użyciu kremów i olejków rozgrzewających, wykonywany w pozycji leżącej, w bieliźnie jednorazowej. Podczas tego zabiegu stosowane są olejki o wyjątkowym działaniu, które powodują miejscowe zwiększenie temperatury skóry. Naprzemiennie następuje intensywne rozmasowywanie oraz oklepywanie wybranego miejsca, powodując zwiększenie miejscowego metabolizmu i redukcję komórek tkanki tłuszczowej. Dla osób z problemami żylnymi zalecamy użycia innych kremów, które nie rozgrzewają skóry, a są doskonałym uzupełnieniem dla techniki masażu wyszczuplającego.

Czego sie spodziewać

Zabieg ten, aby dać spodziewane efekty wymaga kilkakrotnego powtórzenia – pierwsze dwa zabiegi skupione są tylko i wyłącznie na „porozbijaniu” złogów tłuszczowych, ułatwiając pracę metaboliczną organizmu, natomiast następne masaże już powodują właściwe wyszczuplenie. Warto pamiętać, iż jest to zabieg intensywny, ale również bardzo skuteczny w swoim działaniu.

Działanie masażu

zmniejszenie tkanki tłuszczowej
redukcja cellulitu
zmniejszenie rozstępów
uelastycznienie skóry
przyspieszenie przemiany materii
usunięcie toksyn z organizmu

Facebook Instagram Trip Advisor Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl