12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa

Masaż stóp i nóg (refleksologia)

Masaż stóp i nóg (znany też jako refleksologia lub refleksoterapia) mimo, iż dotyczy tylko stóp i dolnej części nóg, to wpływa korzystnie na wiele organów. Na stopach znajdują się punkty (meridiany), które powiązane są ze wszystkimi organami wewnętrznymi. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp (rytmiczny nacisk) masaż ten pobudza do pracy cały organizm, wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie „ciężkich nóg” i poprawia ukrwienie. Wpływa również na procesy trawienne, gruczoły limfatyczne, system hormonalny i centralny system nerwowy.

Cennik
Czas trwania: 30 min. 60 min. 90 min.
Koszt: 60 zł 100 zł 140 zł
Galeria zdjęć
Technika i rodzaj masażu
Masaż częściowy z użyciem olejków i balsamów. Wykonywany jest przy pomocy specjalnych patyczków tajskich, które umożliwiają precyzyjniejsze stymulowanie receptorów na podeszwie stopy. Oprócz niej refleksologia obejmuje również grzbiet stopy, palców, kostek, łydek i okolic kolana.
Czego sie spodziewać
Wykonywany jest na materacu bądź na specjalnym fotelu, przystosowanym do tego typu masażu. Dostępny w wariancie 30 minut jest szczególnie polecany dla osób, które mają bardzo mało czasu, a koniecznie chcą dać swojemu organizmowi chwilę relaksu.
Działanie masażu
kojące działanie na wiele organów wewnętrznych
usunięcie bezsenności
poprawa krążenia krwi
niwelowanie uczucia "ciężkich nóg"
ogólna poprawa samopoczucia
Facebook Instagram Trip Advisor Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl