Świąteczna promocja!!!
20% zniżki na karty podarunkowe!

Masaż stemplami ziołowymi

Masaż stemplami ziołowymi. Jak sama nazwa wskazuje masaż stemplami ziołowymi jest wykonywany przy użyciu tradycyjnych tajskich stempli ziołowych. Stemple ziołowe to białe, bawełniane torebki zawierające określone mieszanki ziół o leczniczym wpływie na ludzki organizm. W torebkach możemy znaleźć zioła, takie jak: trawa cytrynowa, liście eukaliptusa, kurkuma, imbir lekarski czy cynamonowiec.

Masaż stemplami ziołowymi w odczuwalny sposób zwiększa odporność organizmu. Jednocześnie ma działalnie oczyszczające i odtruwające. Często wykorzystuje się go do walki ze stanami zapalnymi i chorobami reumatycznymi.

W Salonach Masażu ThaiSun masaż stemplami ziołowymi jest dostępny w wariancie tradycyjnym oraz w formie kompresów kawowo-cynamonowych.

Cennik
Czas trwania: 90 min. 120 min. 150 min.
Koszt: 180 zł 240 zł 300 zł
Galeria zdjęć
Technika i rodzaj masażu
Masaż stemplami ziołowymi to forma masażu kompleksowego. Rozpoczyna się do zmodyfikowanej wersji klasycznego masażu tajskiego, który ma za zadania przygotować organizm osoby masowanej do przykładania stempli. Przykładane do ciała stemple są podgrzewane, co pozwala uwolnić zgromadzone w nich olejki eteryczne. W trakcie masażu stemple są przykładane do pleców, rąk i nóg masowanej osoby. Czynność ta jest wielokrotnie powtarzana, aby umożliwić substancjom jak najlepsze wniknięcie w ciało.
Czego sie spodziewać
Masaż stemplami to przede wszystkim dogłębne oczyszczenie organizmu, które idzie w parze z relaksem.
Oprócz tradycyjnych stempli ziołowych w Salonach ThaiSun dostępne są również kompresy kawowe i cynamonowe. Kawa poprawia koncentrację, ułatwia procesy myślowe, wprowadza w dobry nastrój i skutecznie niweluje objawy zmęczenia, jednocześnie spowalniając procesy starzenia się organizmu. Cynamon działa uspokajająco i relaksująco. Ujędrnia skórę i wspiera detoks organizmu z toksyn. Kompresy kawowo-cynamonowe wspomagają odchudzanie i widocznie redukują cellulit.
Działanie masażu
Masaż stemplami ziołowymi to szereg zbawiennych dla naszego organizmu efektów, wśród których można wskazać m.in.:
- detoks i oczyszczenie organizmu,
- regeneracja mięśni, stawów i ścięgien,
- dogłębny relaks,
- widoczna poprawa koncentracji,
- odczuwalna poprawa funkcjonowania procesów trawiennych.
Facebook Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl