12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa

Masaż sportowy

Zabieg ten jest przeznaczony dla osób regularnie uprawiających sport oraz dbających o swoje ciało poprzez m.in. regularne ćwiczenia na siłowni lub fitness. Celem masażu sportowego jest rozgrzewka dla mięśni i stawów oraz przygotowanie ich do wysiłku, a także ich regeneracja po treningu. Przygotowuje on do ćwiczeń oraz likwiduje przemęczenie powstałe na skutek intensywnego wysiłku fizycznego. Ze wszystkich dostępnych w ofercie to najbardziej intensywny i mocny zabieg, stąd nazywany jest dynamiczną wersją masażu olejkowego. Wykonywany przed aktywnością fizyczną zmniejsza ryzyko kontuzji, przygotowując mięśnie do treningu, natomiast po wysiłku przyspiesza procesy regeneracyjne organizmu, przyspiesza wchłanianie przez organizm kwasu mlekowego (zakwasy), redukuje mechaniczne uszkodzenia powstałe podczas wysiłku i rozluźnia pojawiające się usztywnienia mięśni.

W naszych salonach w Warszawie dostępne są również zabiegi w wariancie na 4 ręce.

Cennik
Czas trwania: 60 min. 90 min. 120 min.
Koszt: 180 zł 240 zł 280 zł
Galeria zdjęć
Technika i rodzaj masażu
Zabieg na całe ciało wykonywany w jednorazowej bieliźnie. Odbywa się w pozycji leżącej. Wszystkie ruchy są intensywne i dynamiczne. Zaczyna się od masowania stóp i nóg, następnie masowane są uda i plecy, kończąc na głowie. Do tego procesu używa się specjalnych rozgrzewających olejków i balsamów, które łagodzą ból, zarówno po wysiłku jak i przy ostrych i przewlekłych stanach zapalnych stawów.
Czego sie spodziewać
Masaż sportowy w bieliźnie jednorazowej. Możliwa koncentracja nad konkretną częścią ciała, jak np. uda przed bieganiem, czy ręce i górna część pleców przed partią tenisa czy squash-a. Poprzez intensywne techniki rozgrzewające i rozluźniające ciało zyskuje wsparcie widoczne później podczas wysiłku. Zabieg dostępny również w wersji na 4 ręce.
Działanie masażu
przygotowanie ciała do aktywności
regeneracja mięśni po wysiłku
rozluźnienie mięśni i ich relaks
usunięcie zmęczenia
Facebook Instagram Trip Advisor Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl