12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa

Masaż pleców, ramion i głowy

Masaż pleców, którego możecie państwo doświadczyć w salonach masażu ThaiSun to wyjątkowa okazja do pozbycia się dolegliwości wynikających z siedzącego trybu życia. Jeśli dokuczają Ci bóle ramion, pleców lub karku jest to zabieg dla Ciebie.

To właśnie ten masaż uwolni Cię od napięć w mięśniach oraz charakterystycznych ucisków w okolicach kręgosłupa. Masaż pleców jest polecany ciężko pracującym osobom, narażonym na codzienny stres oraz wysiłek. W tym przypadku główne obszary pracy terapeuty to górna część pleców oraz ramiona i głowa. Propozycja skierowana jest zarówno do osób, które mają doświadczenie z tajskim masażem jak i do tych którzy nie poznali jeszcze, czym jest relaks w tajskim wydaniu.

Cennik

Czas trwania: 30 min. 60 min. 90 min.
Koszt: 60 zł 100 zł 140 zł

Galeria zdjęć

Technika i rodzaj masażu

Ten konkretny rodzaj masażu od pozostałych odróżnia fakt że doświadczycie tu państwo zarówno relaksujących technik masażu przy użyciu tajskich, rozgrzewających maści jak i uciskowych elementów charakterystycznych dla tradycyjnego tajskiego masażu w którym olejki czy maści nie są używane.

Zabieg odbywa się na leżąco na specjalnej, przeznaczonej do tego macie.
Na samym początku masażystka rozluźnia nasze plecy przygotowując je do kolejnych etapów masażu.
Następnie już z użyciem specjalnych tajskich kosmetyków zabieg skupia się na poszczególnych partiach mięśniowych pleców z największym nastawieniem na ramiona i barki. Często okazuje się że ból odczuwany w jednym miejscu wywoływany jest przez zupełnie inne partie ciała z czego nie każdy zdaje sobie sprawę. Dlatego, kiedy wszystkie główne elementy pleców są wystarczająco zregenerowane uwaga masażystki przechodzi na przód ciała – klatkę piersiową, ramiona i ręce. Wydawać by się mogło że wykracza to poza masaż pleców jednak filozofia tajskiego masażu mówi o leczeniu przyczyn a nie objawów i traktuje ciało kompleksowo.

Zabieg kończy się masażem głowy, który pomaga przy migrenach i korzystnie wpływa na koncentrację. Po masażu jesteśmy w pełni wypoczęci i zrelaksowani a jednocześnie ból w mięśniach przestaje występować.

Biorąc pod uwagę charakterystykę oraz cel – rozbijanie złogów stresowych – ten rodzaj masażu jest dość intensywnym i przy większych napięciach mięśniowych osoba masowana może odczuwać w niektórych miejscach dyskomfort. Zmierza to jednak ku uczuciu ulgi i odprężenia.

Na Państwa specjalne życzenie masaż może być odpowiednio dopasowywany do aktualnych potrzeb. Zachęcamy do komunikowania na rozluźnieniu których partii zależy Państwu najbardziej lub jaki rodzaj maści zastosować.

Czego sie spodziewać

Trafiając do dowolnego z naszych czterech salonów masz pewność że wszystko czego potrzebujesz jest na miejscu. Nie musisz zabierać ze sobą ubrań na zmianę – na miejscu dostaniesz wygodny tajski strój do masażu, przypominający popularne kimona. Jeśli przed zabiegiem lub po chcesz wziąć prysznic czeka na Ciebie w pełni wyposażona łazienka i ręczniki.
Jedyne czego potrzebujesz to czas który przeznaczysz na swój relaks i odprężenie.

Dbamy o to żeby każdy masowany punkt został odpowiednio i profesjonalnie rozluźniony przynosząc kojący efekt. Wieloletnie doświadczenie naszych masażystek i masażystów podpowiada że półtorej godziny jest najbardziej optymalnym czasem.
Jeśli natomiast zależy Ci żeby jak najszybciej, nawet podczas jednej sesji opanować poważniejsze urazy dwugodzinny masaż będzie w sam raz.
Godzinna lub krótsza sesja w naszym salonie jest kompromisem pomiędzy ilością Twojego czasu a zamierzonym efektem pozwalającym w krótkim czasie osiągnąć spokój ducha.

Wiedza w pigułce

Zabieg ten jest przeznaczony przede wszystkim dla osób z dolegliwościami pracy stacjonarnej. Ma na celu wyeliminowanie zarówno chronicznych jak i pourazowych bólów różnych części kręgosłupa. Oprócz działania na kręgosłup niweluje również ból, napięcia i ucisk odczuwany w okolicach karku, ramion i szyi. Polecany szczególnie osobom prowadzącym siedzący tryb życia oraz mocno zestresowanym. Rozluźnia napięte mięśnie pleców i pomaga uwolnić od bólu migrenowego.

Zabieg na górne części ciała – obejmuje w swoim działaniu głównie kręgosłup, kark, szyję oraz głowę. Wykonywany jest „na leżąco” na materacu przy użyciu tajskich, rozgrzewających maści zawierających mentol i kamforę. Masażystka używa swoich rąk i łokci, rozbijając nagromadzone złogi stresowe i substancje wewnątrz-tkankowe, które są nagromadzone zazwyczaj w okolicach karku i łopatek.

Masaż pleców dostępny również w wersji 30-minutowej. Jest to intensywny zabieg, gdyż zawiera elementy rozbijania złogów stresowych, jednakże w efekcie przynosi on długo oczekiwaną ulgę i odprężenie.

Efekty to między innymi; usunięcie chronicznych bólów karku i szyi, likwidacja napięcia i bólu mięśni pleców, redukcja stresu, usunięcie bólów głowy

Działanie masażu

Nasi klienci najbardziej cenią sobie efekty w postaci:

-usunięcia napięć mięśniowych
-zlikwidowania stanów zapalnych mięśni
-stanu głębokiego relaksu
-poprawy koncentracji
-lepszego nastroju
-ogólnej regeneracji

Facebook Instagram Trip Advisor Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl