Świąteczna promocja!!!
20% zniżki na karty podarunkowe!

Masaż pleców, ramion i głowy

Masaż pleców to zabieg opracowany z myślą o osobach cierpiących na dolegliwości związane z siedzącym trybem pracy – bólem, napięciami mięśni oraz uciskiem odczuwanym w okolicach kręgosłupa, a także okolicach karku, ramion oraz szyi. Masaż pleców to także zabieg polecany osobom szczególnie narażonym na stres – rozluźnia mięśnie pleców i pomaga uwolnić się od migrenowego bólu głowy.

Cennik
Czas trwania: 30 min. 60 min. 90 min.
Koszt: 60 zł 100 zł 140 zł
Galeria zdjęć
Technika i rodzaj masażu
Masaż pleców jest zabiegiem skoncentrowanym na górnych partiach ciała – głównie kręgosłupie, karku, szyi i głowie. Wykonuje się go na leżąco na specjalnym materacu. Podczas masażu masażystki korzystają z rozgrzewających tajskich maści z mentolem i kamforą. Jako, że profesjonalny masaż pleców ma na celu przede wszystkim rozbicie nagromadzonych złogów stresowych oraz substancji wewnątrz-tkankowych podczas masażu masażystki używają dłoni, a także łokci, które poprzez wywieranie odpowiedniego ucisku pozwalają skutecznie rozluźnić spięte partie ciała – w szczególności w okolicach karku i łopatek.
Czego sie spodziewać
Masaż pleców – czy boli?

Ze względu na swoją specyfikę oraz cel – rozbijanie złogów stresowych – masaż jest zabiegiem bardzo intensywnym i może się wiązać z odczuwaniem przez osobę masowaną dyskomfortu. Niemniej jednak, w efekcie przynosi długo oczekiwaną ulgę i odprężenie.
Działanie masażu
Poza długo oczekiwaną przez Klientów ulgą masaż skutecznie zwalcza chroniczne bóle karków i szyi, likwiduje napięcie i ból mięśni pleców i pomaga w walce z chronicznymi, a także migrenowymi bólami głowy.

Oferta Salonów ThaiSun

W salonach ThaiSun zlokalizowanych w ścisłym centrum Warszawy oferujemy naszym klientom tradycyjne masaże orientalne – w tym profesjonalny masaż pleców. Siłę oraz intensywność masażu dopieramy indywidualnie zależnie od bieżących potrzeb klienta oraz jego aktualnego stanu fizycznego.
Facebook Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl