ThaiSun Mokotów już otwarty!
Bambusowy Raj zaprasza na relaks :)
12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Kosmetyki tajskie używane w ThaiSun
Są tylko z naturalnych składników i niealergiczne
Sławni goście: Ray Wilson
Były wokalista m.in.: Genesis i Stiltskin
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami to zabieg o działaniu relaksującym i uspokajającym. Skutecznie regeneruje ciało i uwalnia je od stresu. Dzięki wykorzystywanym w tej technice masażu gorącym kamieniom bazaltowym zawarte w olejkach do masażu substancje głęboko wnikają w skórę, skutecznie ją odżywiając.

Jednak masaż gorącymi kamieniami to nie tylko relaks i odprężenie, ale również korzystny wpływ na układ krwionośny, co przyspiesza metabolizm i poprawia sprawność psychofizyczną całego organizmu. Dodatkowo tradycyjny masaż gorącymi kamieniami koi zmysły i poprawia pracę narządów wewnętrznych przynosząc poprawę ogólnego stanu zdrowia.

Cennik
Czas trwania: 60 min. 90 min. 120 min.
Koszt: 200 zł 250 zł 300 zł
Galeria zdjęć
Technika i rodzaj masażu
Masaż przy użyciu gorących kamieni jest zabiegiem na całe ciało. Wykonuje się go w bieliźnie jednorazowej w pozycji leżącej. Podczas zabiegu wykorzystywane są olejki i balsamy, które rozgrzewa się przy pomocy gładkich kamieni bazaltowych. Kamienie z olejami i balsamami są umieszczane na cele osoby masowanej w miejscach przepływu energii, wzdłuż linii sen.
Czego sie spodziewać
Masaż gorącymi kamieniami – skutki uboczne. Wbrew powszechnym obawom masaż gorącymi kamieniami nie powoduje żadnych poparzeń czy też podrażnień skóry podczas masażu. Kamienie bazaltowe są podgrzewane w specjalnie przeznaczonych do tego podgrzewaczach, które umożliwiają uzyskanie optymalnej temperatury – wystarczająco wysokiej do tego, aby masaż był skuteczny i odpowiednio niskiej, żeby osoba masowana nie odczuwała żadnego dyskomfortu związanego z pieczeniem lub wrażeniem parzenia w miejscach przykładania kamieni.
Działanie masażu
Masaże gorącymi kamieniami bazaltowymi przynoszą:
- rozluźnienie i odprężenie całego ciała,
- poprawę krążenia krwi,
- ujędrnienie i uelastycznienie skóry,
- poprawę procesów trawiennych i przyspieszenie metabolizmu.
Dodatkowo masaż gorącymi kamieniami jest nieocenionym narzędziem do walki z cellulitem i nieestetyczną skórką pomarańczową występującą na udach i pośladkach.

Oferta Salonów ThaiSun w Warszawie

Salony ThaiSun zlokalizowane w ścisłym centrum miasta Warszawa oferują swoim klientom tradycyjny masaż gorącymi kamieniami. Masaże oferowane w naszych salonach są wykonywane przez doświadczony personel przy użyciu wyłącznie oryginalnych tajlandzkich olejków i balsamów.
Facebook Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl