12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa

Masaż gorącymi kamieniami

Wspaniały zabieg relaksujący i uspokajający, który uwalnia od stresu oraz regeneruje ciało i siły witalne organizmu. Substancje aktywne zawarte w olejkach do masażu pod wpływem gorących kamieni bazaltowych głęboko wnikają w skórę, skutecznie ją odnawiając. Bazalt to ciemna zastygła lawa wulkaniczna, która bardzo dobrze utrzymuje ciepło, ale też wyjątkowo łatwo oddaje je ciału. Pozwala to odprężyć się, odzyskać wewnętrzną równowagę, rozluźnić mięśnie, i pobudzić krążenie. Redukuje stres, zmęczenie, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Działa on również bardzo kojąco na zmysły i poprawia pracę narządów wewnętrznych. Zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów w Warszawie.

Cennik
Czas trwania: 60 min. 90 min. 120 min.
Koszt: 200 zł 250 zł 300 zł
Galeria zdjęć
Technika i rodzaj masażu
Zabieg na całe ciało z użyciem olejków i balsamów „na ciepło”, który jest wykonywany w bieliźnie jednorazowej. W jego trakcie stosowane są techniki masażu olejkowego oraz używane gładkie gorące kamienie bazaltowe, które umieszczane są w miejscach przepływu energii, wzdłuż linii sen. Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej.
Czego sie spodziewać
Gorące kamienie bazaltowe podgrzewane są w specjalnie do tego przeznaczonych podgrzewaczach i nie powodują żadnych poparzeń podczas masażu.
Działanie masażu
głębokie rozluźnienie i odprężenie
stymulacja metabolizmu
usunięcie napięcia i odstresowanie
usprawnienie krążenia krwi
ujędrnienie i uelastycznienie skóry
redukcja cellulitu
Facebook Instagram Trip Advisor Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl