Świąteczna promocja!!!
20% zniżki na karty podarunkowe!

Masaż dla dwojga

Tajski masaż dla dwojga stanowi połączenie tradycyjnego masażu thai z formułą masażu dla dwóch osób. To wspaniała okazja do wspólnego odpoczynku i relaksu, którą kierujemy nie tylko do par. Podobnie jak inne masaże tajskie, masaż dla dwojga wykonywany jest w tradycyjnych strojach do masażu. To zapewnia komfort oraz swobodę, dzięki której z oferty dla dwojga mogą korzystać również osoby niebędące z sobą w intymnych relacjach.

Cennik
Czas trwania:
Koszt:
Technika i rodzaj masażu
Masaż dla dwojga to tradycyjny tajski masaż, który łączy w sobie elementy różnych orientalnych technik masażu i jest wykonywany zgodnie z tradycyjnym rytuałem – rozpoczyna się od masażu stóp, a kończy masażem głowy. Przestrzegając zasad filozofii buddyjskiej masażystka przed rozpoczęciem masażu głowy obmywa ręce.

Podobnie jak w przypadku masażu dla jednej osoby, tajskie masaże dla dwojga są również przeplatane pozycjami z jogi oraz zabiegami z szerokiego wachlarza technik akupresury. Ich ogromną zaletą są właściwości relaksacyjne i odprężające.
Działanie masażu
Jakie przynosi korzyści?

Masaż thai ma zbawienny wpływ na funkcjonowanie organizmu:
- rozluźnia mięśnie i ścięgna niwelując ból,
- uelastycznia stawy zwiększając zakres ruchów,
- poprawia przemianę materii i pomaga w walce z uciążliwymi zaparciami,
- poprawia krążenie krwi,
- wysmukla sylwetkę.

W celu zwiększenia korzyści z zabiegu siłę oraz intensywność masażu dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta oraz stanu jego organizmu.
Facebook Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl