Świąteczna promocja!!!
20% zniżki na karty podarunkowe!

Klasyczny masaż tajski

W swojej tradycyjnej postaci prawdziwy masaż tajski stanowi połączenie technik akupresury, shiatsu, ajurwedy oraz jogi pasywnej. Poprzez rozładowanie napięcia mięśni, stawów i ścięgien masaż thai pobudza układ krwionośny i limfatyczny jednocześnie przywracając równowagę organizmu. W efekcie tego – o czym świadczą liczne pozytywne opinie klientów – jeszcze jakiś czas po wykonaniu masażu odczuwalny jest zastrzyk energii.

Masaż tajlandzki w naszych salonach jest również dostępny w wariancie na 4 ręce.

Cennik
Czas trwania: 60 min. 90 min. 120 min.
Koszt: 130 zł 160 zł 200 zł
Galeria zdjęć
Technika i rodzaj masażu
Anothai thai massage – jak to wygląda w praktyce? Jak każdy masaż orientalny również masaż tajlandzki odbywa się zgodnie z określonym rytuałem, zgodnie z którym profesjonalny masaż tajów należy rozpocząć od masażu stóp. Tajski masaż stóp jest niezwykle relaksacyjny i odprężający. Następnie masażystka masuje nogi, ręce i plecy podążając wzdłuż energetycznych linii sen. Podczas anothai thai massage osoba masowana najpierw leży na plecach, a później na brzuchu. Ostatnim etapem zabiegu jest masaż thai głowy. Zgodnie z filozofią buddyzmu głowa jest miejscem świętym, dlatego przed rozpoczęciem masażu głowy masażystka obmywa ręce.
Tajskie masaze są tradycyjnie przeplatane pozycjami z jogi, których zastosowanie zwiększa efektywność masażu. Zabieg jest również bogaty w techniki akupresury poprawiające krążenie.
Czego sie spodziewać
Profesjonalny masaż tajów – oczekiwania i opinie

Prawdziwy masaż tajski jest wykonywany w specjalnych tajskich strojach, które zapewnia salon ThaiSun Warszawa. Stroje gwarantują komfort i wygodę podczas masażu.
Bezpośrednio przed masażem nie zaleca się konsumpcji obfitego posiłku – dla jak największego komfortu osoby masowanej masaż orientalny zaleca się wykonywać ok. 2 godziny po ostatnim posiłku.
Tajskie masaze w salonach Mokotów, Centrum i Saska Kępa są dostępne w wariantach na 2 i 4 ręce. Istnieje również możliwość dobrania siły masażu, w zależności od potrzeb.
W ofercie także masaż tajski dla dwojga.
Działanie masażu
Klasyczny masaż tajski – dla kogo?

Naszą ofertę „masaże tajskie” kierujemy do klientów z terenu miasta Warszawa. Na masaże tajskie w szczególności zapraszamy osoby z dzielnic, takich jak: Centrum, Żoliborz, Wilanów, Mokotow, Bielany oraz Saska Kępa.
W ofercie również masaż tajski dla dwojga oraz tajski masaż stóp.

rozluźnienie i relaks mięśni i ścięgien
uelastycznienie stawów
lepsza przemiana materii
poprawa krążenia krwi
pozytywny zastrzyk energii
wysmukla i przywraca gibkość sylwetce
Facebook Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl