Świąteczna promocja!!!
20% zniżki na karty podarunkowe!

Kosmetyki tajskie

Kosmetyki tajskie – orientalne rytuały w zasięgu ręki

Rosnąca popularność tajskich zabiegów upiększających sprawiła, że wysokiej jakości kosmetyki tajskie są coraz łatwiej dostępne na rynkach europejskich. Dzięki temu, każdy w zaciszu własnej łazienki może poczuć się jak w orientalnym salonie SPA lub gabinecie masażu.

Oryginalne tajskie kosmetyki w Salonach Masażu ThaiSun

W Salonach Masażu ThaiSun wykorzystujemy wyłącznie oryginalne kosmetyki tajskie najwyższej jakości. W swojej pracy nasze masażystki stosują naturalne tajskie olejki i balsamy o wyjątkowych właściwościach oraz unikalnych aromatach. Dzięki temu wszystkie zabiegi przeprowadzane w Salonach Masażu ThaiSun to prawdziwie orientalne rytuały – dla ciała i ducha.

Korzystając wyłącznie z oryginalnych produktów mamy pewność, że wszystkie masaże i zabiegi wykonywane w naszych Salonach stanowią wierne odzwierciedlenie tradycyjnych tajskich masaży i zabiegów upiększających.

Gdzie mogę kupić oryginalne kosmetyki tajskie?

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów Salony Masażu ThaiSun wzbogaciły swoją standardową ofertę o wysokiej jakości tajskie kosmetyki. W asortymencie posiadamy tajskie olejki do masażu oraz balsamy i kremy nawilżające do ciała o wyjątkowych właściwościach. Wszystkie produkty w naszej ofercie są sprowadzane bezpośrednio z Tajlandii. Wybór produktów dostępnych w salonach ThaiSun powierzyliśmy wykwalifikowanym masażystkom z „Krainy Uśmiechu”, które najlepiej znają rodzime kosmetyki i produkty urodowe.

Facebook Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl