12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa

Kosmetyki tajskie

Kosmetyki tajskie – orientalne rytuały w zasięgu ręki

Rosnąca popularność tajskich zabiegów upiększających sprawiła, że wysokiej jakości kosmetyki tajskie są coraz łatwiej dostępne na rynkach europejskich. Dzięki temu, każdy w zaciszu własnej łazienki może poczuć się jak w orientalnym salonie SPA lub gabinecie masażu.

Oryginalne tajskie kosmetyki w Salonach Masażu ThaiSun

W Salonach Masażu ThaiSun wykorzystujemy wyłącznie oryginalne kosmetyki tajskie najwyższej jakości. W swojej pracy nasze masażystki stosują naturalne tajskie olejki i balsamy o wyjątkowych właściwościach oraz unikalnych aromatach. Dzięki temu wszystkie zabiegi przeprowadzane w Salonach Masażu ThaiSun to prawdziwie orientalne rytuały – dla ciała i ducha.

Korzystając wyłącznie z oryginalnych produktów mamy pewność, że wszystkie masaże i zabiegi wykonywane w naszych Salonach stanowią wierne odzwierciedlenie tradycyjnych tajskich masaży i zabiegów upiększających.

Gdzie mogę kupić oryginalne kosmetyki tajskie?

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów Salony Masażu ThaiSun wzbogaciły swoją standardową ofertę o wysokiej jakości tajskie kosmetyki. W asortymencie posiadamy tajskie olejki do masażu oraz balsamy i kremy nawilżające do ciała o wyjątkowych właściwościach. Wszystkie produkty w naszej ofercie są sprowadzane bezpośrednio z Tajlandii. Wybór produktów dostępnych w salonach ThaiSun powierzyliśmy wykwalifikowanym masażystkom z „Krainy Uśmiechu”, które najlepiej znają rodzime kosmetyki i produkty urodowe.

Facebook Instagram Trip Advisor Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl