12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa
Od jakiego zabiegu należy zacząć przygodę z tajskimi masażami?

Naszym nowym klientom zawsze sugerujemy, aby rozpoczęli swoją przygodę z masażami tajskimi od 60-minutowego masażu klasycznego. W naszych salonach masaż klasyczny może trwać nawet dwie godziny (lub więcej, jeżeli jest taka potrzeba). Jednak 60-minutowa sesja pozawala naszym masażystkom na dokładne rozmasowanie całego ciała i ewentualną koncentrację na obszarach wymagających większej uwagi.

Kto wykonuje masaże? Czy masaże wykonywane są przez tajskie masażystki?

Tak, w naszej firmie zatrudniamy tylko masażystki (nie zatrudniamy masażystów) z Tajlandii z wieloletnim doświadczeniem i najważniejszymi certyfikatami, które wydawane są tylko przez tajskie instytuty masażu. Przed przystąpieniem do pracy w naszych salonach każda z masażystek przechodzi test kwalifikujący, weryfikujący prawdziwy poziom umiejętności.

Czy powinnam/powinienem ubrać się na masaż w jakiś szczególny sposób?

Nie jest to potrzebne. Masaż odbywa się w dostarczanym przez nas stroju składającym się z luźnych bawełnianych spodni i koszulki.

Czy masaż tajski to masaż relaksacyjny czy leczniczy?

Nie, masaż tajski to masaż relaksacyjno-energetyzujący. Wykonujemy go w podstawowej wersji.

Czego oczekiwać po masażu tajskim?

Po masażu tajskim można oczekiwać dużego zastrzyku energii i uczucia relaksu. Masaż odbywa się na stole lub materacu do masażu. Stanowi on swoisty rytuał rozpoczyna się od obmycia stóp gorącym ręcznikiem (w ten sposób masażystka okazuje szacunek swojemu gościowi), modlitwy za jego dobrą karmę, a następnie rozpoczyna się właściwy masaż. Więcej informacji można przeczytać w sekcji masaże.

Czy mogę płacić kartą kredytową/płatniczą?

Oczywiście, wszystkie nasze salony przyjmują każdy popularny rodzaj kart płatniczych i kredytowych (m.in. VISA, Mastercard, American Express, Diners Club i inne).

Czy wizytę należy zarezerwować wcześniej?

Tak – nasze salony cieszą się dużą popularnością, co wiąże się z potrzebą wcześniejszej rezerwacji wizyty. Dla 100% pewności prosimy o kontakt 2-3 dni przed planowanym masażem.

Czy jest możliwość skorzystania z masażu w innym miejscu niż salony ThaiSun?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i ich zapracowaniu, stworzyliśmy możliwość masażu u klienta. Jest to możliwe za dopłatą 100 zł w przypadku masażu w Warszawie oraz 150 zł w obrębie do 20 km.

Czy są jakieś przeciwwskazania do masażu?

Najbardziej istotnymi przeciwwskazaniami do masażu to:

Prosimy o poinformowanie nas o ewentualnym występowaniu powyższych dolegliwości przed rozpoczęciem masażu.

Facebook Instagram Trip Advisor Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl