12:00-16:00 od poniedziałku do piątku
20% zniżki w ThaiSun
Masażystki w ThaiSun
Tajki z minimum 5-letnim doświadczeniem
Karta Stałego Klienta
Zbieraj masaże i odbierz 6-ty gratis !
ThaiSun – zapraszamy do naszych salonów
Śródmieście/Wola, Mokotów, Saska Kępa

Promocja Happy-Hours | 3-2-2018

Przez blisko 10 lat istnienia marki ThaiSun cieszymy się wielkim zainteresowaniem z Państwa strony i grafikiem masaży często wypełnionym po brzegi. Zauważyliśmy jednocześnie, że najchętniej rezerwowane przez Państwa masaże odbywają się w godzinach wieczornych. W związku z tym chcemy zachęcić Państwa do odwiedzania naszych salonów na przykład w przerwie w pracy. Masaż w pracy jest świetnym pomysłem na relaks i odprężenie, dzięki niemu wracamy do obowiązków z zastrzykiem świeżej, pozytywnej energii. Jeśli potrzebujesz dodatkowych powodów, żeby pozwolić sobie na tą przyjemność w godzinach pracy to mamy dla Ciebie mocny argument.

W godzinach 12-16 od poniedziałku do piątku wszystkie masaże w naszych salonach są tańsze o 20%!
Nie musisz spełniać żadnych szczególnych wymagań – promocja skierowana jest do wszystkich osób odwiedzających nasze salony w powyższym przedziale czasowym.
Jeśli jesteś członkiem naszego programu lojalnościowego, pamiętaj, że w czasie obowiązywania promocji możesz wybrać kolejny wpis do karty stałego klienta lub jednorazową zniżkę 20% – program partnerski nie łączy się ze zniżką HappyHours.

Facebook Instagram Trip Advisor Google Plus Twitter Youtube Yelp.pl